Mepa Metal Kurumsal Web Sitesine Hoşgeldiniz

Pazartesi - Cuma : 08:30 - 18:30 | Cumartesi: 08:30 - 13:00

Hakkımızda

Hakkımızda

Mepa Metal , 1973 yılında Adana Yüreğir Sanayi Sitesi’nde  kurulmuş olup 1973’ten  bu yana paslanmaz çelik sektöründe hem imalatçı hem ithalatçı olarak  farklı  müşteri potansiyellerinin her türlü  ihtiyacına cevap verebilecek  pozisyona ulaşmıştır.
Gıda, tekstil, kimya, dekorasyon, otomotiv, makine imalatı, inşaat, endüstriyel mutfak ve denizcilik sektörleri başta olmak üzere paslanmaz çelik kullanılan bütün sektörlere hizmet verilmektedir. Öz Son Teknik, sanayimizin ihtiyacı olan malzemeleri kalite standartlarına uygun olarak ithal edip satışa sunmaktadır.

 Akdeniz , Güney ve Doğu Anadolu Bölgeleri başta olmak üzere süreklilik kazanmış  bir  müşteri tabanımız oluşmuştur. Paslanmaz Çelik sektöründe yılları aşkın süredir yer edinmiş firmamız sürekli kendini yenileyerek büyüme hedefini git gide hızlandırmaktadır.

Özellikle Güney ve Doğu Anadolu bölgelerindeki illerde; Malatya,Adiyaman,Diyarbakır,Batman,Şanlıurfa,Bitlis,Van,Tatvan başta olmak üzere bu bölgelerde aranılan bir numaralı tedarikçi pozisyonuna ulaşılmış olup Adana,Mersin,Hatay ve çevre illerde 45 yıllık tecrübe ile en çok aranılan paslanmaz çelik merkezi konumuna gelmiştir.

 

Düşünceleriniz bizim için önemlidir. Görüş, öneri, istek ve şikayetlerinizi bize iletebilirsiniz.